Witam

Poniżej krótki poradnik jak wybrać zdjęcia do waszej galerii oraz fotoalbum. Poradnik pisałem używając opcji dostępnych w pakiecie GOLD.

#1 Krok pierwszy Rejestracja

Po otrzymaniu linka z naszego systemu wchodzimy na stronę z waszymi zdjęciami. Wyświetli się w tym momencie strona do rejestracji i założenia konta w systemie. Założenie konta w naszym systemie jest o tyle ważne że pozwala nam w sposób bezproblemowy i szybki przygotować dla państwa zdjęcia zamówić foto albumy nośniki i jednocześnie pozwala państwu dokonać wyboru dodatkowych odbitek oraz nośników danych w sposób w pełni automatyczny. Jeśli nie będą chcieli państwo korzystać z tego systemu i nie wyrażają państwo zgody na rejestracje w tym systemie prosimy poinformować nas przed podpisaniem umowy. Wówczas musimy przygotować dla państwa odrębny manualny system zamawiania zdjęć.

Strona rejestracji wypałniamy wszystkie pola 

Po dokonaniu rejestracji zostaniecie przeniesieni automatycznie do strony z waszymi zdjęciami podglądowymi tzw PROOF. Zdjęcia które zobaczycie będą występowały w 2-3 wersjach kolorystycznych w w tym napewno w wersji Czarno Białej udostępniamy zdjęcia w kilku wersjaćh kolorystycznych tak aby mieli państwo możliwość skomponowania własnej galerii według swojego gustu.

#2 Krok Drugi wybór zdjęć

Aby dokonać wyboru klikamy w prawym górnym rogu galerii przycisk Select Photos, w tym momencie wybieramy zdjęcia do waszej kolekcji zdjęć ślubnych, Z których nastepnie będziecie mogli stworzyć swój fotoalbum lub zamówić odbitki.

Jak widać powyżej wszystkie zdjęcia mają kilka wersji kolorystycznych (oczywiście możemy wysłać tylko jedą wersje kolorystyczną lub tylko kolor i wersje czarno białą). Po wybraniu zdjęć do waszej kolekcji przejdziemy do kroku drugiego (ilość wybranych już zdjęć